Aktuality

Do našeho týmu sháníme lékaře

Do našeho týmu sháníme lékaře

Do našeho týmu domácího hospice hledáme lékaře na plný či částečný úvazek. Hledáme člověka, který se nebojí těžkého tématu umírání, smrti a ztráty. Nástup možný ihned.

Lidé z Kleofáše

Lidé z Kleofáše

Marika Raková pracuje v Hospicové péči sv. Kleofáše již půl roku. V srpnu převzala pozici vedoucí zdravotní sestry. Bohaté pracovní zkušenosti má z nemocničního prostředí, kde působila na oddělení ARO v českobudějovické nemocnici, na koronární jednotce v Praze Motole a také na oddělení závislostí v Praze Bohnicích. Volný čas tráví nejraději s rodinou, ideálně v přírodě a pohybu. Má jedenáctiletá dvojčata a dospělého syna.

Aukce vynesla hospici 144 tisíc Kč

Aukce vynesla hospici 144 tisíc Kč

Máme za sebou mimořádnou slavnostní událost s dobrou zprávou na závěr. Téměř dva roky jsme připravovali dobročinnou aukci uměleckých děl, která se v sobotu 13. listopadu uskutečnila v Muzeu fotografie v Jindřichově Hradci.

Zveme na listopadové setkáni pro pozůstalé

Zveme na listopadové setkáni pro pozůstalé

Zveme všechny, kteří prožili ztrátu blízkého člověka, na pravidelná setkání pozůstalých v našem hospici. Tentokrát se setkáme v úterý 16. listopadu od 17 hodin.

Podpora paliativní péče v Jihočeském kraji

Podpora paliativní péče v Jihočeském kraji

Děkujeme Jihočeskému kraji za štědrou podporu mobilní specializované péče a za podporu vzdělávání našich pracovníků v oblasti paliativní péče.

Zdravotní sestra

Zdravotní sestra

Sháníte smysluplnou práci v dobře zavedené organizaci? Do našeho hospicového týmu hledáme zdravotní sestru. Nástup možný ihned.

Nový automobil

Nový automobil

V úterý 26. října jsme od reklamní agentury Kompakt spol., s. r. o. převzali nový, již druhý, tzv. sociální automobil. Je jím Dacia Lodgy a bude sloužit pro naše klienty na Jindřichohradecku.

Vzpomínkové setkání

Vzpomínkové setkání

Pravidelně v hospici pořádáme Vzpomínkové odpoledne pro pozůstalé s programem. Děkujeme kolegyni Lence Řeřichové za skvělou organizaci.

Rozhovor s Vladimírem Noskem

Rozhovor s Vladimírem Noskem

Byl to právě pan Vladimír Nosek, který nám v hospici vnuknul nápad uspořádat dobročinnou aukci uměleckých děl. Od prvních chvil našich domluv se vrhnul směle do práce, organizoval, sháněl umělce i prostory.

Přijďte na setkání pozůstalých

Přijďte na setkání pozůstalých

Zveme všechny, kteří prožili ztrátu blízkého člověka, na pravidelná setkání pozůstalých v našem hospici. Tentokrát se setkáme v úterý 19. října od 17 hodin. Přijďte sdílet Vaše zkušenosti a příběhy v bezpečném a důvěrném prostředí.

Týden pro hospic 2021

Týden pro hospic 2021

Hospicová péče sv. Kleofáše se opět po roce připojí k oslavám Světového dne hospicové a paliativní péče, který připadá vždy na druhou říjnovou sobotu. V Třeboni a v Jindřichově Hradci se v týdnu od 4. do 9. října můžeme společně setkat na celé řadě benefičních akcí. Záštitu nad celým týdnem převzal starosta města Třeboně Jan Váňa a nad akcemi v Jindřichově Hradci starosta Jan Mlčák. Patronem celého Týdne se stál známý herec a moderátor Pavel Liška.

Běh pro Kleofáše 2021

Běh pro Kleofáše 2021

I letos se druhou říjnovou sobotu sejdeme se všemi sportovními nadšenci a podporovateli hospice. V lázeňském parku nedaleko Hotelu Svět odstartujeme v sobotu 9. října již osmý ročník benefičního Běhu pro Kleofáše. Připraveny budou trasy pro děti i dospělé. Přijďte se protáhnout a podpořit dobrou věc!


Zůstaňme v kontaktu.

Každý měsíc pro vás máme nový zpravodaj.

Jméno :
Příjmení :
E-mail :
Přihlásit k newsletteru