Aktuality

Uzavření půjčovny

Uzavření půjčovny

Ve čtvrtek 28. 7. a v pátek 29. 7. bude naše půjčovna pomůcek v Jindřichově Hradci uzavřena. Kontaktovat nás můžete na tel.: 739 341 026. Děkujeme za pochopení!

Uzavření hospice

Uzavření hospice

V pondělí 4. července bude třeboňská pobočka hospice z personálních důvodů uzavřena. Budeme se na vás těšit opět ve čtvrtek 7. července. Děkujeme za pochopení.

Lidé z Kleofáše

Tentokrát vám v našem rozhovoru přiblížíme práci hospicového kaplana Jana Blažka, který všechna naše hospicová setkání doprovází hrou na kytaru...

Studentská kavárnička

Studentská kavárnička

Přijďte společně s námi a studenty gymnázia oslavit konec úspěšné kampaně Pozvěte sv. Kleofáše na kafe a završit podporu hospice. Bude káva, bude sladké, bude sdílení! Těšíme se na vás v úterý 21. června u altánku gymnázia.

Hospicový blešák

Hospicový blešák

Těšíte se opět po roce na pravý hospicový blešák? My moc! Nepotřebné věci můžete nosit do třeboňského hospice každý všední den do 16 hodin nebo po předchozí domluvě na tel.: 776 082 460. Ulevte své domácnosti a vdechněte spolu s námi věcem nový život!

Lidé z Kleofáše

Lidé z Kleofáše

Báru Drachovskou máme v hospici již od roku 2015 a máme velké štěstí. Marketingu, PR i fundraisingu rozumí skvěle. Přečtete si celý rozhovor...

Promítání dokumentu

Promítání dokumentu

Promítání oceněného dokumentu Jednotka intenzivního života se uskuteční v biografu v centru Třeboň 105 na Masarykově náměstí 3. června od 19.30 hodin. Následovat bude beseda s režisérkou Adélou Komrzý a lékařkou Kateřinou Rusinovou. Srdečně vás zveme!

Spoj dva světy

Spoj dva světy

Chybí vám ve vašem životě vnoučata či naopak hledáte prarodiče? Projekt českobudějovického spolku Spoj dva světy myslí na mezigenerační propojení a vzájemné obohacování mezi prarodiči a vnoučaty...

Setkání pro pozůstalé

Setkání pro pozůstalé

Hospicová péče sv. Kleofáše vás srdečně zve na Setkání pro pozůstalé v úterý 17. května od 17 hodin v kontaktním místě hospice Svatopluka Čecha 20, Třeboň (vedle KKC Roháč).

Májový koncert

Májový koncert

Srdečně vás zveme na májový koncert sboru Viva musica a studentského sboru třeboňského gymnázia. Koncert se uskuteční 20. května od 18 hodin v kostele sv. Václava v Lomnici nad Lužnicí. Výtěžek bude věnován na provoz hospice.

„Paliativní lékař se snaží, aby umírání a smrt byly co nejpřirozenější…“

„Paliativní lékař se snaží, aby umírání a smrt byly co nejpřirozenější…“

Novou tváří v našem hospici je lékařka Lucia Veselovská. Při nedostatku zdravotnického personálu máme obzvlášť velkou radost, že se rozhodla spojit svůj profesní život s hospicem.

Podpora od ČSOB

Podpora od ČSOB

Děkujeme za finanční podporu ve výši 70 000 Kč z privátního bankovnictví ČSOB na dobrou věc.


Zůstaňme v kontaktu.

Každý měsíc pro vás máme nový zpravodaj.

Jméno :
Příjmení :
E-mail :
Přihlásit k newsletteru