Aktuality

Týden pro hospic 2023

Týden pro hospic 2023

Běh pro Kleofáše, bazar bižuterie, Den otevřených dveří, divadelní představení i koncert - to vše na vás čeká při Týdnu pro hospic 2023. Těšíme se na setkávání!

Hospic již v novém

Hospic již v novém

Do nových prostor se přestěhovala naše jindřichohradecká pobočka hospice a také Půjčovna kompenzačních pomůcek. Nově nás naleznete na sídlišti U Nádraží 1302. Srdečně vás zveme také na Den otevřených dveří!

Běh pro Kleofáše 2023

Běh pro Kleofáše 2023

Již desátý ročník benefičního Běhu pro Kleofáše je za dveřmi! I letos pro vás chystáme oblíbené dětské trasy, pro dospělé unikátní trasu okolo Světa, trasu čtyřkilometrovou a štafetu. Přijďte za námi do lázeňského parku a užijme si společně krásné říjnové dopoledne!

Bazar bižuterie v JH

Bazar bižuterie v JH

Letos poprvé se uskuteční také Bazar bižuterie v Jindřichově Hradci. Nenechte si ujít tuto oblíbenou akci již 23. září v rámci Svatováclavských slavností.

Benefiční koncert Pavla Barnáše

Benefiční koncert Pavla Barnáše

Máte již plány na víkend? Vrátí se nám letní počasí a to přímo vybídne k návštěvě Schwarzenberské hrobky, kde se v sobotu 2. září v 19 hodin uskuteční již šestý ročník benefice pro hospic. Tyto koncerty obětavě a s láskou pořádá muzikant Pavel Barnáš a spolu s ním vystoupí jeho třeboňští přátelé.

Uzavření poradny pro pozůstalé

Uzavření poradny pro pozůstalé

Od pondělí 28. srpna do pátku 1. září bude uzavřena poradna pro pozůstalé. Kolegyně Lenka Řeřichová bude pro pozůstalé k dispozici opět od pondělí 4. září. 

Podpora od Nadačního fondu Umění doprovázet

Podpora od Nadačního fondu Umění doprovázet

Nadační fond Umění doprovázet podpořil náš hospic částkou 20 000 Kč, kterou použijeme na nákup léků proti bolesti a zdravotnického materiálu pro naše pacienty.

Poradna pro pozůstalé

Poradna pro pozůstalé

V termínu od 7. do 18. srpna 2023 bude Poradna pro pozůstalé z důvodu čerpání dovolené uzavřena. Děkujeme za pochopení!

Benefiční kalendář 2024

Benefiční kalendář 2024

Poohlížíte se již po nástěnném kalendáři na příští rok? Jeden takový, bonusově benefiční, jsme pro vás připravili. Je plný makrofotografií přírody od Aleny Bartuškové s příjemnou grafikou Pavla Pfausera a tiskem na recyklovatelném papíře z Rain tiskárny. Neváhejte, rychle mizí :-)

Uzavření půjčovny pomůcek

Uzavření půjčovny pomůcek

V termínu od 14. do 18. srpna 2024 bude půjčovna kompenzačních pomůcek v Jindřichově Hradci z důvodu dovolené uzavřena. Děkujeme za pochopení!

Mše svatá pro hospic

Mše svatá pro hospic

Zveme všechny na naší pravidelnou Mši svatou za Hospicovou péči sv. Kleofáše ve čtvrtek 13. července od 18.30. Přijďte vzpomenout na všechny, které jsme doprovodili v našem hospici a podpořit naši práci.

Cyklojízda pro hospic

Cyklojízda pro hospic

Hledáte tip na volný prázdninový čas? Jste místní či turisté? Pro vás všechny jsme připravili benefiční Cyklojízdu pro hospic. Odstartuje z třeboňského náměstí vždy dopoledne v termínu od 17. do 21. července.


Zůstaňme v kontaktu.

Každý měsíc pro vás máme nový zpravodaj.

Jméno :
Příjmení :
E-mail :
Přihlásit k newsletteru