Aktuality

Aukce vynesla hospici 144 tisíc Kč

Aukce vynesla hospici 144 tisíc Kč

Máme za sebou mimořádnou slavnostní událost s dobrou zprávou na závěr. Téměř dva roky jsme připravovali dobročinnou aukci uměleckých děl, která se v sobotu 13. listopadu uskutečnila v Muzeu fotografie v Jindřichově Hradci.

Zveme na listopadové setkáni pro pozůstalé

Zveme na listopadové setkáni pro pozůstalé

Zveme všechny, kteří prožili ztrátu blízkého člověka, na pravidelná setkání pozůstalých v našem hospici. Tentokrát se setkáme v úterý 16. listopadu od 17 hodin.

Podpora paliativní péče v Jihočeském kraji

Podpora paliativní péče v Jihočeském kraji

Děkujeme Jihočeskému kraji za štědrou podporu mobilní specializované péče a za podporu vzdělávání našich pracovníků v oblasti paliativní péče.

Zdravotní sestra

Zdravotní sestra

Sháníte smysluplnou práci v dobře zavedené organizaci? Do našeho hospicového týmu hledáme zdravotní sestru. Nástup možný ihned.

Nový automobil

Nový automobil

V úterý 26. října jsme od reklamní agentury Kompakt spol., s. r. o. převzali nový, již druhý, tzv. sociální automobil. Je jím Dacia Lodgy a bude sloužit pro naše klienty na Jindřichohradecku.

Vzpomínkové setkání

Vzpomínkové setkání

Pravidelně v hospici pořádáme Vzpomínkové odpoledne pro pozůstalé s programem. Děkujeme kolegyni Lence Řeřichové za skvělou organizaci.

Rozhovor s Vladimírem Noskem

Rozhovor s Vladimírem Noskem

Byl to právě pan Vladimír Nosek, který nám v hospici vnuknul nápad uspořádat dobročinnou aukci uměleckých děl. Od prvních chvil našich domluv se vrhnul směle do práce, organizoval, sháněl umělce i prostory.

Přijďte na setkání pozůstalých

Přijďte na setkání pozůstalých

Zveme všechny, kteří prožili ztrátu blízkého člověka, na pravidelná setkání pozůstalých v našem hospici. Tentokrát se setkáme v úterý 19. října od 17 hodin. Přijďte sdílet Vaše zkušenosti a příběhy v bezpečném a důvěrném prostředí.

Týden pro hospic 2021

Týden pro hospic 2021

Hospicová péče sv. Kleofáše se opět po roce připojí k oslavám Světového dne hospicové a paliativní péče, který připadá vždy na druhou říjnovou sobotu. V Třeboni a v Jindřichově Hradci se v týdnu od 4. do 9. října můžeme společně setkat na celé řadě benefičních akcí. Záštitu nad celým týdnem převzal starosta města Třeboně Jan Váňa a nad akcemi v Jindřichově Hradci starosta Jan Mlčák. Patronem celého Týdne se stál známý herec a moderátor Pavel Liška.

Běh pro Kleofáše 2021

Běh pro Kleofáše 2021

I letos se druhou říjnovou sobotu sejdeme se všemi sportovními nadšenci a podporovateli hospice. V lázeňském parku nedaleko Hotelu Svět odstartujeme v sobotu 9. října již osmý ročník benefičního Běhu pro Kleofáše. Připraveny budou trasy pro děti i dospělé. Přijďte se protáhnout a podpořit dobrou věc!

Půjčovna pomůcek

Půjčovna pomůcek

V týdnu od 11. do 15. října 2021 bude půjčovna kompenzačních pomůcek v Jindřichově Hradci otevřena pouze po předchozí telefonické domluvě. Kontakt do půjčovny: 739 341 026. Děkujeme za pochopení.

Měsíc dobročinné závěti

Měsíc dobročinné závěti

Věděli jste, že stále více lidí v Česku pomáhá za svého života i po něm? 13. října připomíná Mezinárodní den závětí lidem po celém světě význam poslední vůle a možnost věnování peněz či nemovitosti na dobročinné účely. Pro mnohé je to způsob, jak zanechat ve společnosti svou stopu a trvale pozitivně ovlivňovat prospěšná témata...


Zůstaňme v kontaktu.

Každý měsíc pro vás máme nový zpravodaj.