Aktuality

Vozový park obnoven

Vozový park obnoven

Náš vozový park se rozrostl o nové fešáky! Čtyři nová auta zn. Toyota jsme získali díky evropskému operačnímu programu IROP. Náš dík za spolupráci na projektu patří Martině Fišerové a panu Janu Kučerovi z Charita Litoměřice. Za skvělou spolupráci děkujeme firmě Toyota Dolák z Českých Budějovic.

Nový mentoring

Nový mentoring

Nadační fond Kliniky paliativní medicíny podpořil náš hospic kvalitním mentoringem. Spolupracovat budeme především s paní Jitkou Kosíkovou, ředitelkou hospice sv. Michaela v Poličce. Děkujeme!

Nadace rodiny Vlčkových

Nadace rodiny Vlčkových

Podpora od Nadace rodiny Vlčkových ve výši 324 500 Kč nabývá konkrétních obrysů. Vedoucí sestra Marika Raková absolvovala třídenní kurz Vedení týmu ve zdravotnictví a lékařka Lucia Veselovská jednodenní kurz Management symptomů v dětské paliativní péči.

Zajiskřili jste pro hospic

Zajiskřili jste pro hospic

Všem dárcům srdečně děkujeme za štědrost a otevřená srdce. Jenom díky vám byla naše vánoční kampaň úspěšná.

Výbor dobré vůle

Výbor dobré vůle

Děkujeme Nadaci Výbor dobré vůle Olgy Havlové za dlouholetou podporu a spolupráci. I díky ní se může naše organizace rozvíjet a zkvalitňovat své služby pro veřejnost.

Hledáme lékař/ka

Hledáme lékař/ka

Hledáte smysluplnou práci ve stabilní organizaci, která je jedinou svého druhu na Třeboňsku a Jindřichohradecku? Nebojíte se těžkých témat lidského života, jako je nemoc, bolest, umírání? Jste týmový hráč a zároveň se umíte samostatně rozhodovat? Přijďte mezi nás...

Lucerničky pro Kleofáše

Lucerničky pro Kleofáše

Po covidové odmlce se v neděli 18. prosince uskuteční benefiční akce Lucerničky pro Kleofáše. Přijďte nás podpořit od 16 hodin na Masarykovo náměstí.

Doma je doma

Doma je doma

Díky projektu Doma je doma se nám podařilo zahájit spolupráci se školami v regionu. Mluvíme s dětmi i o těžkých tématech a odezva je výborná.

Lidé z Kleofáše

Lidé z Kleofáše

Jako dalšího člena našeho týmu vám představujeme Michalu Peškeovou. Michala se v hospici zaměřuje na poradenství pro lidi s demencí. Čemu přesně se věnuje? Čtěte v našem rozhovoru...

Setkání pro pozůstalé

Setkání pro pozůstalé

Další setkání pro pozůstalé jsme připravili na úterý 6. prosince v Jindřichově Hradci. Přijďte si v adventním čase zavzpomínat a v bezpečném prostředí získat podporu pro další životní období. Jste srdečně zváni!

Setkání pro pozůstalé

Setkání pro pozůstalé

Další ze série setkávání pro pozůstalé jsme připravili na úterý 1. listopadu v Třeboni. Přijďte si v čase dušičkovém zavzpomínat a v bezpečném prostředí získat podporu pro další životní období. Jste srdečně zváni!

Lidé z Kleofáše

Lidé z Kleofáše

V naší rubrice Lidé z Kleofáše vám představujeme fundraiserku Kateřinu Tomkovou, která v hospici pracuje od letošního dubna. Věnuje se především firemním dárcům a je k ruce i PR týmu.


Zůstaňme v kontaktu.

Každý měsíc pro vás máme nový zpravodaj.

Jméno :
Příjmení :
E-mail :
Přihlásit k newsletteru