Aktuality

Půjčovna pomůcek

Půjčovna pomůcek

V týdnu od 11. do 15. října 2021 bude půjčovna kompenzačních pomůcek v Jindřichově Hradci otevřena pouze po předchozí telefonické domluvě. Kontakt do půjčovny: 739 341 026. Děkujeme za pochopení.

Měsíc dobročinné závěti

Měsíc dobročinné závěti

Věděli jste, že stále více lidí v Česku pomáhá za svého života i po něm? 13. října připomíná Mezinárodní den závětí lidem po celém světě význam poslední vůle a možnost věnování peněz či nemovitosti na dobročinné účely. Pro mnohé je to způsob, jak zanechat ve společnosti svou stopu a trvale pozitivně ovlivňovat prospěšná témata...

Připojte se k setkání pozůstalých

Připojte se k setkání pozůstalých

Srdečně zveme na pravidelná setkání pozůstalých v našem hospici v Třeboni. Těšíme se na všechny v úterý 21. září od 17 hodin v kontaktním místě hospice na adrese Svatopluka Čecha 20 v Třeboni vedle KKC Roháč.

Benefiční aukce uměleckých děl

Benefiční aukce uměleckých děl

S radostí vám oznamujeme, že se 13. listopadu 2021 uskuteční 1. ročník benefiční aukce uměleckých děl. Jste srdečně zváni!

Setkání pečujících

Setkání pečujících

V úterý 14. září od 16 hodin připravujeme v Jindřichově Hradci setkání pro všechny pečující osoby, které se chtějí podělit o své zkušenosti či si vyslechnout ostatní pečující.

Benefiční koncert Pavla Barnáše

Benefiční koncert Pavla Barnáše

Tradiční benefiční koncert Pavla Barnáše se v třeboňském divadle uskuteční 4. září od 19 hodin. Vystoupí akordeonista Martin Šulc, soubor Rozeta, skupina Hráz a mnozí další. Srdečně vás zveme.

Festival svobody

Festival svobody

Připojili jsme se k Festivalu svobody, který poukazuje na činnost neziskových organizací v ČR. Oslavíme společně 17. listopad v Třeboni a Jindřichově Hradci.

Umírání bývá často klidné a úlevné

Umírání bývá často klidné a úlevné

Vedoucí sestra Petra Opršalová působí v hospici od jeho založení v roce 2013. Má bohaté zkušenosti z rodin a principy paliativní medicíny jsou jí více než vlastní. Zveme Vás ke čtení našeho rozhovoru...

Muzikant z Třeboně podporuje hospic

Muzikant z Třeboně podporuje hospic

Hospicová péče sv. Kleofáše se dočkala originální podpory. Muzikant, zvukař a provozovatel baru Tunel Míra Kukosa natočil v době covidové epidemie CD s autorskými písničkami.

Koncert sboru Abwun

Koncert sboru Abwun

Srdečně zveme všechny zájemce na benefiční koncert pěveckého sboru Abwun z Českých Budějovic. Uskuteční se 18. června 2021 od 19 hodin ve Schwarzenberské hrobce.

Bleší  trh pro hospic

Bleší trh pro hospic

Podpořte hospic koupí či darováním věcí do prodeje. V sobotu 26. června se u Husovy kaple uskuteční Bleší trh pro hospic.

Návštěva v hospici

Návštěva v hospici

Ve středu 19. května jsme přijali vzácnou a početnou návštěvu z Domácí hospic Nablízku, z.ú. Kolegyně z Lysé na Labem mají za sebou již šestiletou cestu doprovázení umírajících a jejich rodin.


Zůstaňme v kontaktu.

Každý měsíc pro vás máme nový zpravodaj.

Jméno :
Příjmení :
E-mail :
Přihlásit k newsletteru