Aktuality

Inventura

Inventura

Ve dnech 22. - 26. dubna 2024 bude v naší půjčovně kompenzačních pomůcek probíhat inventura. Půjčovna bude v tomto termínu uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Darujte den péče

Darujte den péče

Podpořte těžce nemocné a jejich rodiny. Přispějte na den péče o pacienty v posledních dnech jejich života. Hospicová péče jim pomůže prožít poslední dny v klidu a bez bolesti. Domácí hospicová péče je již několik let částečně hrazena zdravotními pojišťovnami. Příspěvek pojišťoven pokryje celkem 60 % nákladů. Zbytek musíme jako nezisková organizace získat z dalších zdrojů. Přispějte a pomozte nám poskytovat kvalitní péči o umírající pacienty.

Velikonoční benefiční koncert

Velikonoční benefiční koncert

Přijměte naše srdečně pozvání na benefiční koncert, který jsme pro vás připravili ve skvělé spolupráci s Muzeem fotografie na Zelený čtvrtek 28. března od 18 hodin. V jindřichohradecké kapli Máří Magdaleny vystoupí skupina X - tet.

Podpora od Skils

Podpora od Skils

Skils - nadační fond nás opět finančně podpořil. Podpora ve výši 80 000 Kč bude využita na pokrytí části nákladů na mzdu zdravotní sestry. Děkujeme!

Setkání těch, kteří pečují

Setkání těch, kteří pečují

Nabízíme možnost setkání a podporu pro ty, kteří pečují o člověka s demencí. Jak pečovat a nezbláznit se? Nejbližší setkání se uskuteční 21. března odpoledne. Pokud se Vás toto téma dotýká, kontaktujte pro bližší informace kolegyni Mgr. Michalu Peškeovou.

Modlitební setkání

Modlitební setkání

Úterní podvečer dne 5. března budeme věnovat modlitebnímu setkání v třeboňské Husově kapli. Toto ekumenické setkání s ostatními pomáhajícími organizacemi navazuje na stejnou tradici, která se již koná v Jindřichově Hradci. Děkujeme farářce Márii Kunstové za vedení setkání. Jste srdečně zváni!

Setkání pro pozůstalé

Setkání pro pozůstalé

Zveme vás na setkání pro pozůstalé v úterý 5. března 2024 od 10 do 12 hodin. Setkání se uskuteční v kontaktním místě našeho hospice v Jindřichově Hradci na adrese sídliště U Nádraží 1302. Zváni jsou všichni, kteří přišli o svého blízkého. Přijďte sdílet Vaše zkušenosti a příběhy v bezpečném a důvěrném prostředí.

Házená pomáhá

Házená pomáhá

Druhý ročník sportovně benefiční akce Házená pomáhá se uskuteční v sobotu 2. března od 18.30 v třeboňské sportovní hale. Srdečně zveme všechny fanoušky a podporovatele nejenom dobrého sportu, ale i našeho hospice.

Úspěšný projekt

Úspěšný projekt

Náš projekt Paliativní péče o lidi s demencí a jejich rodiny uspěl v prvním ročníku Grantové výzvy pro rozvoj poskytovatelů mobilní specializované paliativní péče.

Bilancování s paní ředitelkou

Bilancování s paní ředitelkou

V připraveném rozhovoru se společně s paní ředitelkou Irenou Kalnou ohlédneme za uplynulým rokem a prozradíme vám i pár novinek na ten letošní.

O Cibulce a sv. Kleofáši

O Cibulce a sv. Kleofáši

Přijměte pozvání na zajímavou a netradiční besedu o vznikajícím dětském centru s paliativním přístupem v Praze a o našem hospici sv. Kleofáše. Akce se uskuteční v pátek 9. února od 17 hodin na Fakultě managementu v Jindřichově Hradci.

Jihočeský kraj nás podporuje

Jihočeský kraj nás podporuje

V roce 2023 jsme i díky finanční podpoře Jihočeského kraje rozvíjeli možnosti naší výjimečné služby, která zajišťuje pomoc jak lidem s onemocněním demence, tak těm, kteří o ně pečují.


Zůstaňme v kontaktu.

Každý měsíc pro vás máme nový zpravodaj.

Jméno :
Příjmení :
E-mail :
Přihlásit k newsletteru