Aktuality

Rozhovor s Vladimírem Noskem

Rozhovor s Vladimírem Noskem

Byl to právě pan Vladimír Nosek, který nám v hospici vnuknul nápad uspořádat dobročinnou aukci uměleckých děl. Od prvních chvil našich domluv se vrhnul směle do práce, organizoval, sháněl umělce i prostory.

Přijďte na setkání pozůstalých

Přijďte na setkání pozůstalých

Zveme všechny, kteří prožili ztrátu blízkého člověka, na pravidelná setkání pozůstalých v našem hospici. Tentokrát se setkáme v úterý 19. října od 17 hodin. Přijďte sdílet Vaše zkušenosti a příběhy v bezpečném a důvěrném prostředí.

Týden pro hospic 2021

Týden pro hospic 2021

Hospicová péče sv. Kleofáše se opět po roce připojí k oslavám Světového dne hospicové a paliativní péče, který připadá vždy na druhou říjnovou sobotu. V Třeboni a v Jindřichově Hradci se v týdnu od 4. do 9. října můžeme společně setkat na celé řadě benefičních akcí. Záštitu nad celým týdnem převzal starosta města Třeboně Jan Váňa a nad akcemi v Jindřichově Hradci starosta Jan Mlčák. Patronem celého Týdne se stál známý herec a moderátor Pavel Liška.

Běh pro Kleofáše 2021

Běh pro Kleofáše 2021

I letos se druhou říjnovou sobotu sejdeme se všemi sportovními nadšenci a podporovateli hospice. V lázeňském parku nedaleko Hotelu Svět odstartujeme v sobotu 9. října již osmý ročník benefičního Běhu pro Kleofáše. Připraveny budou trasy pro děti i dospělé. Přijďte se protáhnout a podpořit dobrou věc!

Půjčovna pomůcek

Půjčovna pomůcek

V týdnu od 11. do 15. října 2021 bude půjčovna kompenzačních pomůcek v Jindřichově Hradci otevřena pouze po předchozí telefonické domluvě. Kontakt do půjčovny: 739 341 026. Děkujeme za pochopení.

Měsíc dobročinné závěti

Měsíc dobročinné závěti

Věděli jste, že stále více lidí v Česku pomáhá za svého života i po něm? 13. října připomíná Mezinárodní den závětí lidem po celém světě význam poslední vůle a možnost věnování peněz či nemovitosti na dobročinné účely. Pro mnohé je to způsob, jak zanechat ve společnosti svou stopu a trvale pozitivně ovlivňovat prospěšná témata...

Děkujeme zastupitelům Jihočeského kraje, kteří před malou chvílí schválili finanční příspěvek všem domácím hospicům v kraji. Vážíme si této podpory 🍀

Děkujeme a zdravíme do Státní oblastní archiv v Třeboni, kde se v nadcházejících dnech uskuteční sbírka pro náš hospic.

Zveme všechny, kteří prožili ztrátu blízkého člověka, na pravidelná setkání pozůstalých v našem hospici. Přijďte mezi nás v úterý 19. října od 17 hodin. 💙

Včerejší vzpomínkové setkání se uskutečnilo v kavárně Muzea fotografie v Jindřichově Hradci. Milé sdílení dokreslili hudbou žáci ZUŠ. Za organizaci děkujeme kolegyni Lence Řeřichové.

Děkujeme holkám z Hadrárny za úžasný dar ve výši 10 000 Kč 💙 PS: Jak se vám líbí náš nový obraz v jídelně hospice od Renata Stolbová?

Naší milé paní ředitelce přejeme všechno nejlepší k narozeninám 🍀🌺🎂 Za její laskavé vedení moc děkujeme ❤

V tomto týdnu - od 11. do 15. října bude naše půjčovna kompenzačních pomůcek otevřena pouze po předchozí telefonické domluvě. Volejte na tel. č.: 739 341 026. Děkujeme za pochopení.


Zůstaňme v kontaktu.

Každý měsíc pro vás máme nový zpravodaj.