Aktuality

Získali jsme ocenění značka spolehlivosti

Získali jsme ocenění značka spolehlivosti

Máme dobré zprávy pro naše dárce podporovatele. Zařadili jsme se mezi 27 organizací v celé ČR a máme prestižní ocenění značka spolehlivosti.

Hledáme posilu do týmu

Hledáme posilu do týmu

Do našeho týmu hledáme novou posilu na pozici pečovatele/pečovatelky. Jedná se o práci na plný či částečný úvazek.

Pozvěte sv. Kleofáše na kafe

Pozvěte sv. Kleofáše na kafe

Vlna solidarity, která protkala Českou republiku, je úžasná. Bez Vás, dárců, se neobejde ani naše Hospicová péče sv. Kleofáše. Připojte se k naší dárcovské výzvě a podpořte péči zdravotní sestry.

Autosalon Jiří Souček podporuje hospic

Autosalon Jiří Souček podporuje hospic

Dne 2. února 2022 jsme s radostí převzali od Autosalon Jiří Souček s. r. o. vůz Dacia Sandero, který bude sloužit našim pečovatelkám na Jindřichohradecku. O tom, proč Jiří Souček podporuje hospic se dočtete v připraveném rozhovoru.

Tomáš Brychta

Tomáš Brychta

Pravidelně vám na těchto stránkách představujeme členy našeho týmu. Od letošního ledna pracuje v hospici na plný úvazek ekonom a projektový manažer Tomáš Brychta. Nejenom o tom, jak relaxuje, se dočtete v následujícím rozhovoru.

Nadační fond Umění doprovázet

Nadační fond Umění doprovázet

V úterý 11. ledna 2022 k nám zavítali manželé Harákovi z Nadačního fondu Umění doprovázet, kteří již 15 let podporují mobilní hospice. Převzali jsme šek v hodnotě 25 000 Kč a připravujeme koupi nové polohovací postele.

Děkujeme za podporu

Děkujeme za podporu

Adventní doba vždy otevírá srdce dárců. Nejcennější formou podpory našeho hospice je pravidelné či opětovné dárcovství. Děkujeme všem nám nakloněným za finanční podporu. Velmi si jí vážíme.

Daňové zvýhodnění pro dárce

Daňové zvýhodnění pro dárce

Lidé, kteří se během adventu rozhodnou přispět na charitu, si budou moci za letošní rok uplatnit dvojnásobný daňový benefit oproti minulým letům.

Rozsviťte hospic

Rozsviťte hospic

Pojďte s námi každý den od úterý 30. listopadu až do poslední adventní neděle 19. prosince otevírat okénka netradičního adventního kalendáře.

Světlo se šíří světem

Světlo se šíří světem

Akce Světlo se šíří světem se uskuteční v Českých Budějovicích o druhé prosincové neděli 12. 12. od 15 hodin v klášterním kostele na Piaristickém náměstí. Je určeno všem, kteří prošli ztrátou dítěte.

Do našeho týmu sháníme lékaře

Do našeho týmu sháníme lékaře

Do našeho týmu domácího hospice hledáme lékaře na plný či částečný úvazek. Hledáme člověka, který se nebojí těžkého tématu umírání, smrti a ztráty. Nástup možný ihned.

Lidé z Kleofáše

Lidé z Kleofáše

Marika Raková pracuje v Hospicové péči sv. Kleofáše již půl roku. V srpnu převzala pozici vedoucí zdravotní sestry. Bohaté pracovní zkušenosti má z nemocničního prostředí, kde působila na oddělení ARO v českobudějovické nemocnici, na koronární jednotce v Praze Motole a také na oddělení závislostí v Praze Bohnicích. Volný čas tráví nejraději s rodinou, ideálně v přírodě a pohybu. Má jedenáctiletá dvojčata a dospělého syna.


Zůstaňme v kontaktu.

Každý měsíc pro vás máme nový zpravodaj.