Aktuality

Zajiskřili jste pro hospic

Zajiskřili jste pro hospic

Všem dárcům srdečně děkujeme za štědrost a otevřená srdce. Jenom díky vám byla naše vánoční kampaň úspěšná.

Výbor dobré vůle

Výbor dobré vůle

Děkujeme Nadaci Výbor dobré vůle Olgy Havlové za dlouholetou podporu a spolupráci. I díky ní se může naše organizace rozvíjet a zkvalitňovat své služby pro veřejnost.

Hledáme lékař/ka

Hledáme lékař/ka

Hledáte smysluplnou práci ve stabilní organizaci, která je jedinou svého druhu na Třeboňsku a Jindřichohradecku? Nebojíte se těžkých témat lidského života, jako je nemoc, bolest, umírání? Jste týmový hráč a zároveň se umíte samostatně rozhodovat? Přijďte mezi nás...

Lucerničky pro Kleofáše

Lucerničky pro Kleofáše

Po covidové odmlce se v neděli 18. prosince uskuteční benefiční akce Lucerničky pro Kleofáše. Přijďte nás podpořit od 16 hodin na Masarykovo náměstí.

Doma je doma

Doma je doma

Díky projektu Doma je doma se nám podařilo zahájit spolupráci se školami v regionu. Mluvíme s dětmi i o těžkých tématech a odezva je výborná.

Lidé z Kleofáše

Lidé z Kleofáše

Jako dalšího člena našeho týmu vám představujeme Michalu Peškeovou. Michala se v hospici zaměřuje na poradenství pro lidi s demencí. Čemu přesně se věnuje? Čtěte v našem rozhovoru...

Setkání pro pozůstalé

Setkání pro pozůstalé

Další setkání pro pozůstalé jsme připravili na úterý 6. prosince v Jindřichově Hradci. Přijďte si v adventním čase zavzpomínat a v bezpečném prostředí získat podporu pro další životní období. Jste srdečně zváni!

Podpora Jihočeského kraje

Podpora Jihočeského kraje

Hospicová péče sv. Kleofáše spolupracuje s Krajským úřadem Jihočeského kraje již od svých počátků. Velmi si této oboustranně prospěšné spolupráce vážíme a děkujeme za letošní finanční podporu v plné výši 670 tisíc Kč.

Setkání pro pozůstalé

Setkání pro pozůstalé

Další ze série setkávání pro pozůstalé jsme připravili na úterý 1. listopadu v Třeboni. Přijďte si v čase dušičkovém zavzpomínat a v bezpečném prostředí získat podporu pro další životní období. Jste srdečně zváni!

Lidé z Kleofáše

Lidé z Kleofáše

V naší rubrice Lidé z Kleofáše vám představujeme fundraiserku Kateřinu Tomkovou, která v hospici pracuje od letošního dubna. Věnuje se především firemním dárcům a je k ruce i PR týmu.

Ztráty a objevy

Ztráty a objevy

V sobotu 15. října se uskuteční další ze setkání pro děti, kterým zemřel někdo blízký. O děti bude citlivě pečováno a mohou je doprovázet rodiče či jiný příbuzný.

Týden pro hospic je ve své polovině

Týden pro hospic je ve své polovině

Srdečně vás zveme na druhou polovinu Týdne pro hospic. Připravili jsme pro vás besedu s výtvarnicí Martinou Špinkovou, divadelní představení i koncert pěveckých sborů KOS a Jakoubek. Veškerý výtěžek z těchto benefičních akcí putuje na provoz hospice.


Zůstaňme v kontaktu.

Každý měsíc pro vás máme nový zpravodaj.