Aktuality

Charitativní taneční lekce

Charitativní taneční lekce

Spojení taneční školy a hospice je i pro nás novinkou - krásnou novinkou... Srdečně vás všechny zveme na aktivní odpočinek od pečení cukroví a shánění dárků. Přijďte na otevřenou taneční lekci, kde zima ani nuda nehrozí.

Akordeonový koncert

Akordeonový koncert

Již tuto sobotu 9. prosince se ve společenském sále Lázní Aurora uskuteční Akordeonový koncert pro hospic. Přijďte se zaposlouchat a příjemně se předvánočně naladit. Začínáme v 19 hodin.

Narozeninová oslava

Narozeninová oslava

V úterý 21. listopadu jsme oslavili 10. narozeniny hospice. Do nádherného prostředí Zámecké lékárny v Třeboni zavítalo okolo 80 vzácných hostů. Pestrý program doplnil chutný raut. A každý si odnesl i novou publikaci jako dárek.

Podpora Jihočeského kraje

Podpora Jihočeského kraje

Hospicová péče sv. Kleofáše spolupracuje s Krajským úřadem Jihočeského kraje již od svých počátků. Velmi si této oboustranně prospěšné spolupráce vážíme a děkujeme za letošní finanční podporu ve výši 617 500 Kč.

Setkání pro pozůstalé

Setkání pro pozůstalé

Srdečně zveme na setkání pro pozůstalé v úterý 7. listopadu od 10 do 12 hodin v kontaktním místě našeho hospice v Jindřichově Hradci na nové adrese sídliště U Nádraží 1302. Zváni jsou všichni, kteří přišli o svého blízkého. Přijďte sdílet Vaše zkušenosti a příběhy v bezpečném a důvěrném prostředí. Společný čas si zpříjemníme hudbou.

Papučový den 2023

Papučový den 2023

I letos se zapojujeme do osvětové kampaně Papučový den a šíříme myšlenku domácí hospicové péče mezi veřejnost. Zapojte se i vy jděte dnes do práce, do školy nebo třeba na poštu v papučích.

Týden pro hospic 2023

Týden pro hospic 2023

Běh pro Kleofáše, bazar bižuterie, Den otevřených dveří, divadelní představení i koncert - to vše na vás čeká při Týdnu pro hospic 2023. Těšíme se na setkávání!

Hospic již v novém

Hospic již v novém

Do nových prostor se přestěhovala naše jindřichohradecká pobočka hospice a také Půjčovna kompenzačních pomůcek. Nově nás naleznete na sídlišti U Nádraží 1302. Srdečně vás zveme také na Den otevřených dveří!

Běh pro Kleofáše 2023

Běh pro Kleofáše 2023

Již desátý ročník benefičního Běhu pro Kleofáše je za dveřmi! I letos pro vás chystáme oblíbené dětské trasy, pro dospělé unikátní trasu okolo Světa, trasu čtyřkilometrovou a štafetu. Přijďte za námi do lázeňského parku a užijme si společně krásné říjnové dopoledne!

Bazar bižuterie v JH

Bazar bižuterie v JH

Letos poprvé se uskuteční také Bazar bižuterie v Jindřichově Hradci. Nenechte si ujít tuto oblíbenou akci již 23. září v rámci Svatováclavských slavností.

Benefiční koncert Pavla Barnáše

Benefiční koncert Pavla Barnáše

Máte již plány na víkend? Vrátí se nám letní počasí a to přímo vybídne k návštěvě Schwarzenberské hrobky, kde se v sobotu 2. září v 19 hodin uskuteční již šestý ročník benefice pro hospic. Tyto koncerty obětavě a s láskou pořádá muzikant Pavel Barnáš a spolu s ním vystoupí jeho třeboňští přátelé.

Uzavření poradny pro pozůstalé

Uzavření poradny pro pozůstalé

Od pondělí 28. srpna do pátku 1. září bude uzavřena poradna pro pozůstalé. Kolegyně Lenka Řeřichová bude pro pozůstalé k dispozici opět od pondělí 4. září. 


Zůstaňme v kontaktu.

Každý měsíc pro vás máme nový zpravodaj.

Jméno :
Příjmení :
E-mail :
Přihlásit k newsletteru